Ks-Forum
Me sa shohim Ju Nuk jeni te kyqur ne forum.
Ju Lutemi te kyqni apo te regjistroheni ne forum.
Regjistrimi eshte falas dhe Nuk Merr Më shum se 1min.
Ks-Forum

Mire se vini ne websajtin tone,ju deshirojme argetim te kendeshem
 
ForumForum  CalendarCalendar  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Mir se vini ne forumin tone , argetim sa me te kendeshem
Mire se vini ne forumin tone , argetim sa me te kendeshem

Share | 
 

 Te zgjerojm forumin tone

Shko poshtë 

A jeni dakrod me kete
Po
100%
 100% [ 1 ]
Jo
0%
 0% [ 0 ]
skam vendosur
0%
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 1
 

AutoriMesazh
Besnik
WebMaster
WebMaster
avatar

Male Numri i postimeve : 507
Age : 24
vendi : C\program files\Ks-forum\Regjister.php
Web :
Reputation : 0
Registration date : 18/09/2008

MesazhTitulli: Te zgjerojm forumin tone   31/10/2008, 12:49 am

 Ok anetar ju ftoj te gjitheve qe te merreni pjes ne zgjerimin e forumit do ta diskutojm kete te drejt pjesmarrje kan te drejt te gjithe anetaret.

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.]
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://ks-forum.sforum.biz
 
Te zgjerojm forumin tone
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Historia e lashtë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Ks-Forum :: Ks-forum :: Rregullat e pergjithshme te forumit tonë-
Kërce tek: